Hemen Arayın - TELEFON: (0312) 390 45 00 - GSM1: (0532) 155 5519 - GSM2: (0532) 731 28 25 - FAKS: (0312) 391 13 92

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü taşımacılık işleminden önce firmamız eksperleri tarafından evinizde ve bina çevresinde detaylı bir keşif yapılır. Asansörlü taşımacılık işleminin sağlıklı bir şekilde işlemesi için binaya olan mesafe ve açı kontrolleri yapılır.Asansörümüz ve aracımız belirlenen günde ve saatte taşıma yerinde hazır bulunarak asansörün kurulum işlemi gerçekleştirilir.

Paketleme işlemi bittikten sonra eşyalarınız balkondan asansörümüzün sepetine konularak zemine inmeden direk aracımızın içerisine indirilir ve araca istiflenme işlemi gerçekleştirilir.Yükleme işlemi bittikten sonra asansörlü aracımız ve eşyaların bulunduğu aracımız indirme adresine geçerek yine aynı şekilde bu seferde aracın içindeki eşyalar yine zemine inmeden direkt asansörün sepetine konularak balkondan odalara taşınır.

Asansörlü taşımacılık sayesinde taşıma işlemi daha kısa sürede gerçekleştiği gibi eşyalarınızın minumum hasar riski ile taşınması sağlanır.

Asansörlü Nakliyatın Faydaları Nelerdir:

-Asansörlü nakliyat sayesinde eşyalarınızın taşıma sırasında alabileceği hasar düzeyi minimuma indirilmiş olur.

-Eşyaların taşınma süresi asansörlü araçlarımız sayesinde çok kısa sürelerde tamamlanmaktadır.

-Merdivenleri dik ve yüksek katlı binalarda taşınma işleminin kolaylaşmasını sağlar.

-İnsan gücü ile taşımanın mümkün olmadığı ağır eşyaların güvenli bir taşınmasını sağlar.

Asansörlü Nakliyat İşleminin Aşamaları:

• Asansörlü evden eve nakliyat hizmetinde öncelikle evinize ekspertizimiz gönderilir.
• Ekspertizimiz evinizin bulunduğu sokağın yapısını, balkonun asansörlü taşımaya uygun olup olmadığını inceleyip bu hizmeti almanızın uygun olup olmadığını değerlendirecektir.
• Eğer evinizin bulunduğu bölge ve evinizin fiziksel şartları asansörlü nakliye için uygun ise taşımanın yapılacağı zaman sizinle ortak olarak belirlenecektir.
• Belirlenen zamanda son model asansörlü araçlarımız ve uzman taşıma ekibimiz evinize gönderilecek ve taşıma işlemine başlayacaktır.

Kimler Asansörlü Nakliyattan Yararlanamaz:

• Evinin bulunduğu sokağa asansörlü taşıma araçlarımızın giremediği müşterilerimiz,
• Balkon yapısı ve büyüklüğünü asansörlü taşımaya elverişli olmayan müşterilerimiz,
• Taşınılacak ev yüksekliğinin asansörümüzün ulaşamayacağı yükseklikte olan müşterilerimiz asansörlü nakliyat hizmetimizden yararlanamaz.

Canlar Nakliyat olarak asansörlü taşımacılık ve diğer nakliyat işlerinizde size özel çözümler üreterek hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz hakkında aklınıza takılan ve sormak istediğiniz her türlü soruyu müşteri hizmetlerimize yöneltebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz 7/24 hizmetinizdedir.